Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
