Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Custom links
nl: Aangepaste links

en: Frequency
nl: Frequentie
