Multiple Sitemap (8.x-1.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Add
vi: Thêm

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Frequency
vi: Tần suất

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
