Multiple Sitemap (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Priority
cs: Priorita

en: Edit
cs: Upravit

en: Add
cs: Přidat

en: Filename
cs: Název souboru

en: Custom links
cs: Vlastní odkazy

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
