Multiple Sitemap (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Add
cy: Ychwanegu
