Multiple Sitemap (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Priority
id: Prioritas

en: Add
id: Tambah

en: Filename
id: Nama berkas

en: Custom links
id: Tautan khusus

en: Dashboard
id: Dasbor
