Multiple Sitemap (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Add
jv: Tambah

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Dashboard
jv: Dasbor
