Multiple Sitemap (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Edit
ro: Editați

en: Add
ro: Adaugă

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Custom links
ro: Legături particularizate

en: Dashboard
ro: Panou de control
