Multiple Sitemap (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Custom links
fi: Mukautetut linkit

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Dashboard
fi: Työpöytä
