Multiple Sitemap (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Priority
is: Forgangur

en: Edit
is: Breyta

en: Add
is: Bæta við

en: Filename
is: Skráarnafn
