Multiple Sitemap (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Edit
lv: Labot

en: Add
lv: Pievienot

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Dashboard
lv: Darbgalds
