Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (66 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Administration
sq: Administrimi

en: Comments
sq: Komente

en: More
sq: Akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Items
sq: Elementët

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Blog
sq: Ditari

en: Users
sq: Përdorues

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Permission
sq: Të drejta

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione

en: Unpublish comment
sq: Fshihe komentin

en: Web services
sq: Shërbimet web

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Blog entry
sq: Zë ditari

en: Personal contact form
sq: Formular kontakti personal

en: Recent content
sq: Përmbajtje e re

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
