Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (154 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Tags
eu: Etiketak

en: view
eu: ikusi

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Your name
eu: Zure izena

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Items
eu: Elementuak

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Desc
eu: Beheraka

en: next
eu: hurrengoa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Basic
eu: Basikoa

en: Role
eu: Rol

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Blog
eu: Bloga

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Tools
eu: Tresnak

en: Full
eu: Osoa

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: Your Name
eu: Zure izena

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: News
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Photo
eu: Argazkia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Used in
eu: Erabilita

en: Permission
eu: Baimena

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: Unpublish comment
eu: Iruzkina desargitaratu

en: Block type
eu: Bloke mota

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Publish comment
eu: Argitaratu iruzkina

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Popular tags
eu: Tag ospetsuenak

en: Blog entry
eu: Blog sarrera

en: Personal contact form
eu: Kontaktatzeko formulario pertsonala

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Save comment
eu: Iruzkina gorde

en: Recent content
eu: Eduki berria

en: Unpublish content
eu: Edukia desargitaratu

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Taxonomy term page
eu: Taxonomia terminoen orria

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Nothing
eu: Ezer

en: Asc
eu: Goraka

en: Management
eu: Kudeaketa

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa
