Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Your name
ga: Do ainm

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
