Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (61 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Basic
mn: Үндсэн

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: People
mn: Хүмүүс

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Unpublish comment
mn: Сэтэгдлийг үл нийтлэх

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Main menu
mn: Гол цэс
