Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (67 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: view
ne: दृश्य

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Footer
ne: फुटर

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Basic
ne: सामान्य

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Blog
ne: ब्लग

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: Permission
ne: अनुमति

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: 1
ne: १

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Save comment
ne: कमेन्ट सेभ गर्नुहोस्

en: Remove content from front page
ne: मुखपृष्ठबाट सामग्री हटाउनुहोस्

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Management
ne: व्यवस्थापन
