Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (65 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: view
ast: vista

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: <none>
ast: <nengún>

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Your name
ast: El to nome

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Items
ast: Elementos

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Basic
ast: Básicu

en: Role
ast: Rol

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Blog
ast: Blogue

en: Users
ast: Usuarios

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Member for
ast: Miembru hai

en: People
ast: Xente

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Basic page
ast: Páxina básica
