Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (77 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: view
ka: ნახვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Links
ka: ბმულები

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Fields
ka: ველები

en: Items
ka: ელემენტები

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Desc
ka: აღწერა

en: next
ka: შემდეგი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Role
ka: როლი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Full
ka: სრული

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Member for
ka: წევრი

en: author
ka: ავტორი

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Permission
ka: უფლება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Web services
ka: ვებ სერვისები

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Nothing
ka: არაფერი
