Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: User login
az: Loqin
