Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta4) - en to br translation catalogue (18 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: About
br: Diwar-benn

en: Personal contact form
br: Furmskrid daremprediñ personel
