Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (199 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Article
cs: Článek

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: view
cs: zobrazit

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Archive
cs: Archiv

en: View
cs: Zobrazit

en: Filename
cs: Název souboru

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: <none>
cs: <žádné>

en: Attachment
cs: Příloha

en: Picture
cs: Obrázek

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: Files
cs: Soubory

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Footer
cs: Patička

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Fields
cs: Pole

en: Items
cs: Položky

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Desc
cs: Sestupně

en: next
cs: další

en: Navigation
cs: Navigace

en: Basic
cs: Základní

en: User login
cs: Přihlášení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Tools
cs: Nástroje

en: Sort Criteria
cs: Kritéria řazení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: prev
cs: předchozí

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: author
cs: autor

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Glossary
cs: Slovník

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tabs
cs: Záložky

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Apply
cs: Použít

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Used in
cs: Použito v

en: Permission
cs: Oprávnění

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: Publish content
cs: Zveřejnit obsah

en: Unpublish comment
cs: Skrýt komentář

en: Block type
cs: Typ bloku

en: Web services
cs: Webové služby

en: Embed
cs: Vložit

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Publish comment
cs: Zveřejnit komentář

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Blog entry
cs: Příspěvek v blogu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Delete content
cs: Smazat obsah

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: Save comment
cs: Uložit komentář

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
cs: Menu <em>Navigace</em> obsahuje odkazy určené pro návštěvníky stránek. Odkazy jsou do menu <em>Navigace</em> některými moduly přidávány automaticky.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
cs: <em>Uživatelské<em> menu obsahuje odkazy související s uživatelskými účty a odkaz pro odhlášení.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
cs: Menu <em>Správa</em> obsahuje odkazy pro správu.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.

en: Recent content
cs: Nový obsah

en: Unpublish content
cs: Skrýt obsah

en: Make content sticky
cs: Přilepit obsah nahoru v seznamu

en: Make content unsticky
cs: Zrušit přilepení obsahu

en: Promote content to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Remove content from front page
cs: Odstranit obsah z titulní stránky

en: Save content
cs: Uložit obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Taxonomy term page
cs: Stránka termínu taxonomie

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Submitter
cs: Odesílatel

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Nothing
cs: Nic

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Submission
cs: Odeslaný formulář

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Custom block library
cs: Knihovna vlastních bloků

en: 1 place | @count places
cs[0]: 1 místo
cs[1]: @count míst
cs[2]: @count místa

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: Site header
cs: Hlavička webu

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Block the selected user(s)
cs: Zablokovat vybrané uživatele.

en: Cancel the selected user account(s)
cs: Zrušit vybrané uživatelské účty

en: Unblock the selected user(s)
cs: Odblokovat vybrané uživatele

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Links related to the active user account
cs: Odkazy týkající se aktivního uživatelského účtu

en: Administrative task links
cs: Odkazy pro administrativní úkoly

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: User tool links, often added by modules
cs: Odkazy na uživatelské nástroje, často přidané prostřednictvím modulů

en: Find and manage custom blocks.
cs: Hledat a spravovat vlastní bloky.

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: All content, by month.
cs: Veškerý obsah, dle měsíce.

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.

en: There are no custom blocks available.
cs: Žádné vlastní bloky nejsou k dispozici.

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje

en: Filter actions
cs: Filtrovat akce

en: Add, rearrange or remove filters.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit filtry.

en: Sort actions
cs: Seřadit akce

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit pravidla řazení.
