Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (168 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Register
he: הרשמה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Article
he: כתבה

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: view
he: צפיה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Message
he: הודעה

en: Image
he: תמונה

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Archive
he: ארכיון

en: View
he: צפיה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: <none>
he: <ללא>

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Picture
he: תמונה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Files
he: קבצים

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Submitted
he: נשלח

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Your name
he: שם

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Fields
he: שדות

en: Items
he: פריטים

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Desc
he: יורד

en: next
he: הבא

en: Navigation
he: ניווט

en: Basic
he: בסיסי

en: Role
he: תפקיד

en: User login
he: כניסה

en: Blog
he: בלוג

en: Users
he: חברי האתר

en: Tools
he: כלים

en: Sort Criteria
he: קריטריון למיון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Share
he: שיתוף

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: People
he: משתמשים

en: Blocked
he: חסום

en: Glossary
he: מילון מונחים

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: News
he: חדשות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Photo
he: תמונה

en: Apply
he: החל

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Used in
he: משמש ב-

en: Permission
he: הרשאה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: About
he: אודות

en: Publish content
he: פרסום תוכן

en: Unpublish comment
he: בטל פרסום תגובה

en: Block type
he: סוג בלוק

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Embed
he: הטמעה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Publish comment
he: פרסם תגובה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Compact
he: קומפקטי

en: Popular tags
he: תגיות פופולריות

en: Blog entry
he: רשומה בבלוג

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Delete content
he: מחיקת תוכן

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Monthly archive
he: חודש ארכיון

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Save comment
he: שמירת תגובה

en: Recent content
he: תכנים אחרונים

en: Unpublish content
he: העברת תוכן למצב לא פורסם

en: Make content sticky
he: הפיכת התוכן לדביק

en: Make content unsticky
he: הפיכת התוכן ללא דביק

en: Promote content to front page
he: קידום תוכן לדף הראשי

en: Remove content from front page
he: הסרת תוכן מדף הבית

en: Save content
he: שמירת תוכן

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Taxonomy term page
he: דף מונחי טקסונומיה

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
he: השתמש בתוויות בכדי לקבץ כתבות בנושאים דומים לקטגוריות.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
he: הכנס רשימת מילים מופרדות בפסיקים המתארות את התוכן שלך.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Submitter
he: השולח/ת

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
he: השתמשו ב<em>מאמרים</em> עבור תכנים תלויי זמן כמו חדשות, הודעות לעיתונות או הודעות בבלוג.

en: Update URL alias
he: עדכון כתובות URL חילופיות

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Upload an image to go with this article.
he: העלאת תמונה שתצורף למאמר זה

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
he: ניהול חשבונות משתמשים, תפקידים והרשאות

en: Nothing
he: ללא

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Management
he: ניהול

en: Custom block library
he: ספרית בלוקים מותאמים

en: Fallback date format
he: ברירת המחדל למבנה תאריך

en: File usage
he: שימוש בקובץ

en: Default comments
he: תגובות ברירת המחדל

en: Default medium date
he: ברירת המחדל לתאריך בינוני

en: Cancel the selected user account(s)
he: ביטול חשבונות המשתמשים שנבחרו

en: Imports default content when a module is enabled
he: מיבא תוכן ברירת מחדל כאשר מופעל מודול

en: Name or email contains
he: השם או כתובת המייל מכילים

en: Add, rearrange or remove filters.
he: הוספה, סידור מחדש או הסרה של מסננים.

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
he: הוספה, סידור מחדש או הסרה של כללי מיון.
