Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (71 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: author
my: စာရေးသူ

en: People
my: လူများ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Monthly archive
my: လစဉ်မော်ကွန်း

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Recent content
my: လတ်တလော အကြောင်းအရာများ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
