Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (82 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Comments
nn: Kommentarar

en: More
nn: Meir

en: On
nn: På

en: view
nn: vis

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Picture
nn: Bilete

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Footer
nn: Botntekst

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Fields
nn: Felt

en: Items
nn: Element

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Role
nn: Rolle

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Blog
nn: Blogg

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Member for
nn: Medlem i

en: People
nn: Folk

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Unpublish comment
nn: Upubliser kommentar

en: Web services
nn: Nettjenester

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: Publish comment
nn: Publiser kommentar

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: - All -
nn: - Alle -

en: Blog entry
nn: Blogginnlegg

en: User menu
nn: Brukarmeny

en: Recent content
nn: Nyaste innhald

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.

en: Find and manage people interacting with your site.
nn: Finn og handsama folk som brukar nettstaden din.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.

en: Upload an image to go with this article.
nn: Last opp eit bilete for å legge saman med artikkelen.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nn: Handsama brukarkontoar, roller og rettar.
