Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.1) - en to se translation catalogue (33 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Archive
se: Vuorká

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Attachment
se: Mielddus

en: Picture
se: Govva

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: About
se: Birra
