Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (38 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: Article
ur: مضمون

en: Administration
ur: تنظیم

en: Comments
ur: تبصرے

en: More
ur: مزید

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Block
ur: بلاک

en: Your name
ur: آپ کا نام

en: Filter
ur: فلٹر

en: Items
ur: سرخیاں

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: MIME type
ur: MIME کی قسم

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
