Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (233 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Register
nl: Inschrijven

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Article
nl: Artikel

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: view
nl: weergeven

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: View
nl: Weergeven

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: <none>
nl: -geen-

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Picture
nl: Afbeelding

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Footer
nl: Voet

en: Your name
nl: Uw naam

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Fields
nl: Velden

en: Photos
nl: Foto's

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: next
nl: volgende

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Basic
nl: Basis

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Users
nl: Gebruikers

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Sort Criteria
nl: Sorteercriteria

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Share
nl: Delen

en: prev
nl: vorige

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Your Name
nl: Uw naam

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Fade
nl: Vervaag

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: News
nl: Nieuws

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Photo
nl: Foto

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Administrator
nl: Beheerder

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: About
nl: Over

en: The name of the module.
nl: De naam van de module.

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: Default content
nl: Standaardinhoud

en: Block type
nl: Bloktype

en: Web services
nl: Webservices

en: Embed
nl: Inbedden

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Clients
nl: Afnemers

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Blog entry
nl: Blog-item

en: Personal contact form
nl: Persoonlijk contactformulier

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Save comment
nl: Reactie opslaan

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
nl: Het <em>Navigatiemenu</em> bevat links voor bezoekers. Sommige modules voegen automatisch links aan het <em>Navigatiemenu</em> toe.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
nl: Het <em>Gebruikersmenu</em> bevat links die verband houden met het gebruikersaccount en bevat de uitloggen-link.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
nl: Het <em>Beheermenu</em> bevat links voor beheertaken.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van woorden in om de inhoud te beschrijven.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Submitter
nl: Indiener

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Upload an image to go with this article.
nl: Een afbeelding voor dit artikel uploaden.

en: Learn more
nl: Meer te weten komen

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Nothing
nl: Niets

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: Submission
nl: Inzending

en: Management
nl: Beheer

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: With selection
nl: Met selectie

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: 1 place | @count places
nl[0]: 1 plaats
nl[1]: @count plaatsen

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Site header
nl: Site kop

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Website feedback
nl: Website-feedback

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Imports default content when a module is enabled
nl: Importeert standaardinhoud wanneer een module is ingeschakeld

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: View edit page
nl: De bewerkpagina bekijken

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aagepaste blokken beschikbaar.

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: Manage view settings
nl: Overzichtinstellingen beheren

en: View or edit the configuration.
nl: De configuratie bekijken of bewerken.

en: Displays in this view
nl: Wordt in dit overzicht weergegeven

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
nl: Een weergave is een manier om de resultaten te tonen bijvoorbeeld als een pagina of een blok. Een overzicht kan meerdere weergaven bevatten die hier worden getoond. De actieve weergave is gemarkeerd.

en: View administration
nl: Overzichtbeheer

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
nl: Voer beheertaken uit, inclusief het toevoegen van een beschrijving en het aanmaken van een duplicaat. Klik op de keuzelijst om de beschikbare opties te zien.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
nl: Kies hoe resultaten uitgevoerd worden. Kies bijvoorbeeld <em>Inhoud</em> om elk item volledig uit te voeren volgens de daarvoor ingestelde weergave. Of kies <em>Velden</em>, om specifieke velden voor elk resultaat weer te geven. Aanvullende formaten kunnen toegevoegd worden door modules te installeren die de basisfunctionaliteit van Drupal <em>uitbreiden</em>.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
nl: Als dit overzicht velden gebruikt, worden ze hier weergegeven. U kunt op een veld klikken om het te configureren.

en: Filter your view
nl: Filter het overzicht

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
nl: Voeg filters toe om het aantal getoonde resultaten te beperken. Bijvoorbeeld een filter voor <em>Gepubliceerd</em> en selecteer vervolgens <em>Ja</em> om alleen <em>gepubliceerde</em> content te tonen.

en: Filter actions
nl: Filteracties

en: Add, rearrange or remove filters.
nl: Filters toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
nl: Beheer de volgorde waarop de resultaten getoond moeten worden. Klik op een actieve sorteer-regel om deze in te stellen.

en: Sort actions
nl: Acties sorteren

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
nl: Sorteerregels toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Show a preview of the view output.
nl: Een voorbeeld van de overzichts-output weergeven.
