Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (179 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Attachment
sk: Príloha

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Fields
sk: Polia

en: Items
sk: Položky

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: next
sk: ďalej

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Basic
sk: Základné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Users
sk: Používatelia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Share
sk: Zdieľanie

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: News
sk: Novinky

en: Tabs
sk: Záložky

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Used in
sk: Použité v

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Web services
sk: Webové služby

en: Embed
sk: Vložiť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Blog entry
sk: Príspevok v blogu

en: Personal contact form
sk: Osobný kontaktný formulár

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
sk: Menu <em>Navigácia</em> obsahuje odkazy pre návštevníkov stránky. Niektoré moduly pridávajú odkazy do menu <em>Navigácia</em> automaticky.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
sk: <em>Používateľské</em> menu obsahuje odkazy súvisiace s používateľským účtom, a tiež odkaz na odhlásenie.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
sk: <em>Správcovské</em> menu obsahuje odkazy na administračné úlohy.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Nothing
sk: Nič

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Website feedback
sk: Spätná väzba

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: There are no custom blocks available.
sk: Žiadne vlastné bloky nie sú dostupné.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.
