Multipurpose Corporate Profile (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (97 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Administration
bg: Администриране

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: view
bg: преглед

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Filename
bg: Име на файла

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: <none>
bg: <не>

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Footer
bg: Под черта

en: Your name
bg: Твоето име

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Items
bg: Новини

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: next
bg: Следваща

en: Navigation
bg: Навигация

en: Role
bg: Роля

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Blog
bg: Блог

en: Users
bg: Потребители

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Member for
bg: Член от

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Permission
bg: Разрешение

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: Unpublish comment
bg: Премахни коментар

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Clients
bg: Клиенти

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Publish comment
bg: Публикувай коментар

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Blog entry
bg: блог запис

en: Personal contact form
bg: Лична форма за връзка

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Save comment
bg: Запази коментар

en: Recent content
bg: Последно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права

en: Changed date
bg: Дата на промяна

en: Management
bg: Управление
