Multiselect (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Add
pt: Adicionar

en: Multiselect
pt: Seleção múltipla

en: Available Options
pt: Opções disponíveis

en: Selected Options
pt: Opções Selecionadas

en: Field types
pt: Tipos de campo
