Multiselect (2.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Add
fr: Ajouter

en: Available Options
fr: Options disponibles

en: Selected Options
fr: Options sélectionnées

en: Field types
fr: Types de champs

en: Method 1: Using CCK
fr: Méthode 1 : En utilisant CCK

en: Method 2: Coding Your Own Module
fr: Méthode 2 : En codant votre propre module
