Multiselect (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Add
uk: Додати

en: Available Options
uk: Доступні варіанти

en: Selected Options
uk: Обрані варіанти

en: Field types
uk: Типи полів

en: Method 1: Using CCK
uk: Спосіб 1: Використання CCK

en: Method 2: Coding Your Own Module
uk: Спосіб 2: Створення власного модуля

en: Width of Select Boxes (in pixels)
uk: Ширина списку вибору (у пікселях)
