Multiselect (2.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Available Options
nl: Beschikbare opties

en: Selected Options
nl: Geselecteerde opties

en: Field types
nl: Veldtypes
