Multiselect Dropdown (1.2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
