Multiselect Dropdown (1.2.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Attribute
eu: Atributua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
