Multiselect Dropdown (1.2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
