Multiselect Dropdown (1.2.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: About
gu: વિશે
