Multiselect Dropdown (1.2.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Attribute
hr: Atribut

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
