Multiselect Dropdown (1.2.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Invisible
nl: Onzichtbaar
