Multiselect Dropdown (1.2.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Attribute
ro: Atribut

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Invisible
ro: Invizibil

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
