Multiselect Dropdown (1.2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Attribute
sl: Atribut

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: About
sl: O modulu
