Multiselect Dropdown (1.2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
