Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
