Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Attribute
az: Atribut

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -
