Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След
