Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Attribute
fr: Attribut

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Dialog
fr: Dialogue

en: Breakpoint
fr: Point d'arrêt
