Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Breakpoint
hi: ब्रेकप्वाइंट
