Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Invisible
hu: láthatatlan

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Submit Button
hu: Küldés gomb
