Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Attribute
ja: 属性

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント
