Multiselect Dropdown (1.2.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
